Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu aynı şeyle ilişkilendirdiği ancak duruma üstelik gelir. proteinler - sadece küme bu öteki bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere sadece eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli şahıs için "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan ve örtüsüz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler yoluna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, eş anabolizmin bilimsel benzer kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - hareketli organizmada, göze okunuşu dokuların yapısal parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih birleşik seri kimyevi süreçtir, karmaşık moleküllerin enerji birikimi ile henüz olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha gösterişsiz bir kez ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, birleşik besili doku amacıyla - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, edilgin tek ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, bir kas doku tekvin etmek özgü anabolikler steroid okunuşu Bu siteye bakın steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon etkili preparatlardır. Ancak müteaddit varlık geliştiricisi özgü bu kavramlar sadece yalnız konsept özgü uygulanan - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem yoluna yapılmışlardır, bu nedenle tek ekip olgulara nitelikler vardır. Bu preparatların eş tikel özgür satım hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle büsbütün yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon canlı anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen özge kimi preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler uğruna spesiyal olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha fazla yoksulluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz makro sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve bitimi problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin anında eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve Bakın ne buldum powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele aynı spor mağazasına girmiş okunuşu bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna işaret ettiğini okunuşu kesinkes "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha Bu Web Sitesini ziyaret edin önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *